Грузинська гостинність

Tbiliso

Ідея створення

Маючи багаторічний досвід у ресторанному бізнесі та велику любов до грузинської кухні у нас народилася ідея створити мережу грузинських ресторанів. Ми вирішили поєднати грузинську гостинність у сервісі, автентичність смаку колоритної кухні та сучасність і стиль інтер'єру.

Тому, влітку 2017 року ми відкрили перший ресторан нового грузинського проекту «Tbiliso».

Ім'я для ресторану було обрано майже відразу та одностайно. Адже саме так - Тбілісо називають грузини серце Грузії – місто Тбілісі. А ще Тбілісо – це назва чарівної грузинської пісні, яку перекладано багатьма мовами і є гімном щирої грузинської душі.

 

4 роки

Перший ресторан відкрито 10/08/2017 у ТРЦ Dream Town

8 ресторанів

На сьогодні в мережі вже 8 ресторанів

180 робітників

Велика грузинська сім'я :)

3 000 051 хінкалі

Саме стільки ми зліпили з початку роботи

USG Holding

«Tbiliso. Грузинська гостинність» є частиною USG Holding.

USG Holding
 - українська група компаній, яка ось уже понад 20 років об'єднує і розвиває послуги в сфері ресторанного, готельного та медичного бізнесу.

Структура холдингу включає в себе бізнес-компанії il Molino і «Сушия», окремі ресторанні проекти Tbiliso, City-Zen, Sam's Steak House.

www.usgh.com.ua

1
2
3

Ім'я та символіка

Ім'я «Tbiliso», як назва однойменної грузинської пісні, має глибинний зміст.
Адже в перекладі, це розповідь про надзвичайне прекрасне місто Тбілісі, його відродження, неймовірну красу, а найголовніше - що це найрідніше місце на землі.

Водночас на сьогодні, столиця і серце Грузії Тбілісі або Тбілісо, як кажуть самі грузини – це вже сучасне місто, яке дбайливо ставиться до своїх традицій і визначних рис.

Концепт “TBILISO” – це характер і філософія сонячної Грузії.

DSC 0025
DSC 0065
DSC 0106
DSC 0149
DSC 0245
DSC 0552
DSC 0776
DSC 0974

Меню

Меню ресторану це поєднання автентичних грузинських страв і їх сучасних варіацій.

Гордістю є:
- 10 різновидів хачапурі,
- 8 видів хінкалі,
- курча Тапака в 3-ьох соусах на вибір.

Тут гість може познайомитись із традиційною холодною закускою пхалі (2 види) та скуштувати найсмачніші баклажанові рулетики з горіховою начинкою. Насолодитися такою грузинською стравою як чашушулі, яке подається на глиняній кеці, що шкварчить.

Як і для кожного грузина, вино – наша гордість. Особливо домашнє вино – його везуть спеціально з Грузії – червоне напівсухе на основі сорту винограду Сапераві з присмаком вишні та біле напівсухе – сорт Ркацителі, зі свіжими ягідними нотками.

Відносно безалкогольних напоїв – необхідно спробувати наші грузинські домашні лимонади, на основі трави тархун та цитрусів або малини та базиліку.

Меню Tbiliso