Грузинська гостинність

Tbiliso

Який же Новий рік без корпоративу? Відзначити закінчення плідного року з колегами –обов'язковий пункт у більшості компаній. Але куди піти на корпоратив, щоб було комфортно і не дорого? І чим зайнятися з колегами, щоб не було нудно? Є кілька ідей.


1. Настільні ігри
Настільні ігри – відмінний спосіб приємно провести час. Можна вигадати гру самостійно, в залежності від виду діяльності вашої компанії. Або пограти в одну з популярних ігор для великих компаній. Варіантів ігор безліч – «Брейн ринг», «Мафія», «Що? Де? Коли?», «Своя гра»,«Alias ​».

2. Майстер-класи
Можна організувати захоплюючі майстер-класи на різні тематики. Згуртувати учасників корпоративу можна невимушеними бесідами з одночасним освоєння корисних або просто цікавих навичок. Танцювальні, кулінарні або інші майстер-класи ідеально поєднуються з класичним застілля.

3. Веселі презентації
Можна влаштувати вечірку в стилі «PowerPoint Night». Захоплююча презентація PowerPoint - ідеальний спосіб оживити вечір і додати трохи різноманітності в стандартну програму корпоративу! По суті, вечірка PowerPoint – це вечірка, на якій учасники створюють і проводять презентації на теми за своїм вибором. Вона перетворює захід у щось веселе та грайливе. Можна заздалегідь підготувати різні веселі тематики для презентацій, написати їх на листочках і дати колегам рандомно їх вибрати.

4. Винна вечірка
Спробувати вина з різних регіонів Грузії, послухати грузинські історії під смачну їжу.

5. Тематичний грузинський бранч
Ідеальний сніданок, який плавно перетікає в бранч, на котрому можна пити. Його можна урізноманітнити майстер-класом від грузинських танцюристів і виступом музичного колективу.

Ми пропонуємо вам простору і зручну локацію для проведення корпоративу в м. Київ за адресою вул. Івана Пулюя, 8А


Місткість залів (2 поверхи)

1-й поверх
Банкет: до 30 гостей
Фуршет: до 50 гостей

2-й поверх
Банкет: до 100 гостей
Фуршет: до 200 гостей

Проектор та екран
Колонки
Просторий безкоштовний паркінг
Є можливість вийти  на терасу
(на 1 і 2 поверхах)
Cork fee (100 грн/вино, 200 грн/міцний алкоголь)

Телефонуйте для замовлення банкету: +380670070558